Запишемо голос малюка для гендерної вечірки, сімейного відео чи рекламного ролика

Запишемо голос малюка для гендерної вечірки, сімейного відео чи рекламного ролика

Останнім часом гендерні вечірки стали вельми популярними. Збираються гості, родичі і всі з нетерпінням чекають на момент, коли буде урочисто оголошено стать довгоочікуваної дитини. Одним з головних елементів цієї чудової сімейної урочистості стає голос малюка. Дитина звертається до своїх батьків і каже, що скоро з’явиться на світ, дуже чекає на цю зустріч з мамою та татом. Милота цього моменту просто зашкалює. Для того, щоб все пройшло чудово, необхідно заздалегідь підготуватися та записати голос малюка в професійній студії. У жодному разі не варто записувати голос дорослої людини, яка намагається зобразити немовля. Це звучить награно і не викликає жодної довіри. Адже гості зібралися на це маленьке свято в очікуванні дива. Тому ми радимо нашим замовникам використовувати реальні дитячі голоси для гендер-паті.

Послухати приклади:

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб оформити замовлення на голос дитини, вам потрібно просто надіслати нам заявку зручним для вас способом. Напишіть текст, вкажіть стать малюка і ми постараємося в найкоротші терміни знайти потрібний вам варіант. Ви повинні розуміти, що робота з дітлахами це не лише робота студійних фахівців, це ще й робота з батьками. Потрібно узгодити час запису, варіанти оплати та інші питання. І ще украй важливий момент — дитину не можна змусити. Він співпрацюватиме лише в тому випадку, якщо знайти потрібний стимул. Нова іграшка, мультик, смакота … все індивідуально. Потрібно вміти знайти правильні слова. Саме через ці важливі моменти записати голос малюка завжди буде трошки дорожче, ніж робота з дорослими дикторами та акторами.

Переглянути приклади текстів для ролика гендер вечірки.

Замовити аудіо для гендер-паті.

До речі, ми записуємо голоси малюків не лише для гендерних вечірок. Ви можете замовити озвучення сімейного відео, слайд-шоу. Ми завжди раді попрацювати над рекламними проектами — там також досить часто можна почути голос маленької дитини. Рекламуються дитячі товари, одяг, іграшки, харчування, лікарські препарати, дитячі садки, школи та навіть нерухомість. А якщо вам для проекту потрібні не малюки, а діти старшого віку, ми запишемо і такі. Ви залишитеся задоволені.

 

Відгуки:

Posted on: Квітень 19, 2023admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

19 − 11 =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!