Блог

БЕЗКОШТОВНІ РЕКЛАМНІ СЦЕНАРІЇ

Хороший рекламний сценарій – запорука успіху Вашого аудіоролика! Цікаві та креативні сценарії коштують грошей, але не кожен може (або просто не хоче) платити за цю роботу! Ми надаємо готові рекламні тексти (виключно власного авторства), які з якихось причин не були запущені в запис для вільного використання у своїй роботі – кожному який хто бажає ! Цей розділ нашого сайту буде цікавий копірайтерам-початківцям, які шукають в інтернеті нові ідеї для написання власних креативних рекламних сценаріїв. А також кожному, хто хоче трохи заощадити та знайти абсолютно безкоштовний сценарій необхідної тематики для свого аудіоролика. Оновлюємо раз на місяць! Ми додаємо нові безкоштовні рекламні тексти різних типів рекламних роликів. Від звичайних інформаційних до креативних ігрових сценаріїв. Абсолютно різної тематики: сценарії акцій та спецпропозицій, реклама магазинів, клубів, СТО, медичних закладів, та багато іншого! Безкоштовні сценарії для ваших аудіороликів! Використання сценаріїв цього розділу – абсолютно безкоштовно! Копірайтери, які створювали ці рекламні сценарії – не претендують на авторську винагороду або будь-які інші виплати. Кожен користувач має право копіювати, редагувати та використовувати дані сценарії як приклади або для запису власних радіороликів “як є”. Категорично заборонено розміщення даних сценаріїв на сторонніх ресурсах (сайтах, особистих сторінках тощо) в Інтернеті!

 

Сценарій для магазину мото техніки:

 

Хронометраж ~ 30 сек.

Чоловічий голос, голосно:

– Повідомлення слухайте головне – купуйте обладнання у нас навісне!

Починається динаміяна музика.

Той самий голос привітно, позитивно:

– Мережа магазинів «……………..» запрошує на величезний оглядовий майданчик техніки та навісного обладнання! Обирайте картоплесаджалки, картоплекопалки і комплекти, плуги та роторні косилки, зчіпні пристрої, підгортачі та культиватори, сівалки, граблі та сіноворушилки!

Тот же голос, динамично:

– Магазини «……………….» в …………………..

=====================================================================

Запишемо голос малюка для гендерної вечірки, сімейного відео чи рекламного ролика

Останнім часом гендерні вечірки стали вельми популярними. Збираються гості, родичі і всі з нетерпінням чекають на момент, коли буде урочисто оголошено стать довгоочікуваної дитини. Одним з головних елементів цієї чудової сімейної урочистості стає голос малюка. Дитина звертається до своїх батьків і каже, що скоро з’явиться на світ, дуже чекає на цю зустріч з мамою та татом. Милота цього моменту просто зашкалює. Для того, щоб все пройшло чудово, необхідно заздалегідь підготуватися та записати голос малюка в професійній студії. У жодному разі не варто записувати голос дорослої людини, яка намагається зобразити немовля. Це звучить награно і не викликає жодної довіри. Адже гості зібралися на це маленьке свято в очікуванні дива. Тому ми радимо нашим замовникам використовувати реальні дитячі голоси для гендер-паті.

Послухати приклади:

 

 

 

 

 

 

Для того, щоб оформити замовлення на голос дитини, вам потрібно просто надіслати нам заявку зручним для вас способом. Напишіть текст, вкажіть стать малюка і ми постараємося в найкоротші терміни знайти потрібний вам варіант. Ви повинні розуміти, що робота з дітлахами це не лише робота студійних фахівців, це ще й робота з батьками. Потрібно узгодити час запису, варіанти оплати та інші питання. І ще украй важливий момент — дитину не можна змусити. Він співпрацюватиме лише в тому випадку, якщо знайти потрібний стимул. Нова іграшка, мультик, смакота … все індивідуально. Потрібно вміти знайти правильні слова. Саме через ці важливі моменти записати голос малюка завжди буде трошки дорожче, ніж робота з дорослими дикторами та акторами.

Переглянути приклади текстів для ролика гендер вечірки.

Замовити аудіо для гендер-паті.

До речі, ми записуємо голоси малюків не лише для гендерних вечірок. Ви можете замовити озвучення сімейного відео, слайд-шоу. Ми завжди раді попрацювати над рекламними проектами — там також досить часто можна почути голос маленької дитини. Рекламуються дитячі товари, одяг, іграшки, харчування, лікарські препарати, дитячі садки, школи та навіть нерухомість. А якщо вам для проекту потрібні не малюки, а діти старшого віку, ми запишемо і такі. Ви залишитеся задоволені.

 

Відгуки:

Запис начитки дитячим голосом

Влаштовуєте гендер-паті з друзями перед народженням малюка і думаєте як оригінально оформити свято?
Запишемо для вас унікальний ролик, прослухайте приклад нижче:

 

Швидко і оперативно озвучимо будь-який текст дитячим і не тільки дитячим голосом 😉

ПОТРІБЕН РЕКЛАМНИЙ РАДІОРОЛИК ПІД КЛЮЧ?

Сьогодні, щоб одержати нових клієнтів, мало просто записати рекламний аудіо ролик. Його потрібно зробити бездоганним і оригінальним, неповторним і таким, що легко запам’ятовується. Ваша аудіореклама повинна виділятися на тлі монотонного рекламного блоку на радіо. Радіо ролик повинен відривати слухачів від будь-яких справ, щоб вони всю свою увагу приділили вашій пропозиції. Саме такі аудіо ролики створюємо ми! У нашому арсеналі: найкращі дикторські голоси світу, креативні сценаристи та копірайтери, а також професійні звукорежисери. Хочете перевірити ці слова справою? Тоді заповніть бриф та зробіть замовлення!

Як замовити аудіоролик посібник для початківців

Коли людина, менеджер, підприємець для просування свого бізнесу вперше планує скористатися таким рекламним майданчиком як радіо, то у нього виникає низка питань, на які ми спробуємо відповісти. Як замовити аудіоролик?

Для початку вам достатньо написати нам на електронну пошту, viber, telegram або зателефонувати. Всі наші контакти можна знайти на відповідній сторінці сайту “Контакти”.

Яка інформація потрібна, щоб розпочати розробку радіореклами? Для початку вам необхідно надати нам інформацію про рекламований продукт, таку як: об’єкт рекламування (назва) основні тези, які мають прозвучати у ролику опис “сильних сторін” продукту, послуги або організації, на які потрібно зробити акцент, адресну інформацію дані про цільову аудиторію, на яку буде розрахований рекламний радіоролик (вік покупців, їх звички, фінансове та соціальне становище тощо)

Який тип аудіоролика обрати? Є 4 основні види радіороликів:

  • Інформаційний ролик – найпростіший, недорогий і швидкий у виготовленні, але водночас дуже дієвий. Представлений у дуеті записаного голосу диктора та музичної підкладки (іноді без неї), можливе використання звукових ефектів.
  • Ігровий радіоролик – виконується у вигляді діалогу двох-трьох акторів, що розігрують певну сценку. Це дуже ефективний вид радіореклами, оскільки змушує працювати уяву потенційних клієнтів.
  • Іміджевий аудіоролик — спрямований не рекламу певного товару, але впізнаваність імені бренду, формування іміджу. Використовується зазвичай гарний голос диктора, стереоефекти.
  • Пісенний радіоролик (вокальний аудіоролик) — один із найефективніших видів радіореклами, оскільки здатний засісти в голові слухача не на тиждень після першого ж прослуховування. Як відомо з назви, ролик виконується як пісні, одним чи двома-трьома вокалістами.

Обираючи саме той, що Вам підійде, ви повинні спиратися на суху статистику та холодний розрахунок, знаючи вашу ЦА та чітко знати цілі рекламної кампанії. Якщо вам складно визначитися, зверніться до нас за попередньою консультацією.

Як створити сценарій рекламного аудіоролика. Тут є два варіанти вирішення цього завдання: Ви можете написати сценарій самі та надати його нам на запис. Попередньо ви маєте обрати диктора з нашої бази голосів, або ж довірити цю справу нам. Сценарій можуть скласти наші копірайтери та сценаристи. Надається 2-3 варіанти на вибір. Після затвердження вами одного з них можна визначатись та розпочинати запис.

Ціна виробництва рекламного аудіоролика? Ціна залежить від типу ролика та складності його виробництва, тому часто розраховується індивідуально під кожен новий проєкт. Для отримання більш детальної інформації з цього питання зв’яжіться з нами.

Строки, скільки часу займає виробництво рекламного аудіоролика? Після затвердження сценарію виготовлення аудіоролика йде від однієї до двох робочих днів, залежно від складності. Зазвичай 2-3 години.

Як я отримаю свій аудіоролик? Найпростішим і найшвидшим способом є відправка готового ролика на e-mail замовника.

Оплата. Як сплатити нашу роботу? Оплата замовлення здійснюється попередньо з новими клієнтами. Можливий готівковий (на картку) та безготівковий розрахунок, а також PayPal.

Тепла хвиля, запис джинглів для онлайн радіо

Наша студія виконує замовлення як для великих радіокомпаній, так і маленьких радіостанцій.

Для нових так і давно працюючих, адже оновлення ефіру завжди позитивно сприймається слухачами та рекламодавцями.

Днями виконали ще одне цікаве оформлення радіостанції яка мовить в мережі інтернет.

У цьому прикладі ви можете прослухати варіант вокального виконання оформлення:

 

 

А також текстовий за побажанням замовника:

 

Все що потрібно для замовлення та оновлення стилю вашої радіостанції звернутися до нас, і ми допоможемо)

Виконали цікаве замовлення для радіо в Гамбурзі

Зовсім нещодавно, до нашої студії звернулися українці з замовленням на оформлення новоствореної радіостанції “UVoice” у Гамбургу.

Громада Гамбурга запустила для українців Північної Німеччини радіо UVoice.

Радіо буде виходити одночасно українською та німецькою мовами.

Нижче ви можете прослухати частину пакета для радіо UVoice українською мовою:

Та німецькою мовами:

 

До речі у нас ви завжди зможете зробити запис диктора, саме носія мови, що дасть вам найвищий результат на виході.

 

Отже, друзі, якщо вам потрібно професійно одягнути вашу радіостанцію, і це може бути не тільки в Україні, звертайтесь, ми допоможемо)

ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМИ

Виробництво радіороликів можна розділити на два великі етапи: написання сценарію та, власне, виготовлення.

Сценарій за 1 день

Сценарій для радіоролика зазвичай пишеться протягом одного-двох робочих днів. Після написання сценарію потрібен час на його приймання та внесення правок. Тут уже все залежатиме від вас – саме ви вирішуєте, скільки часу потрібно на затвердження сценарію. Якщо ж у вас є свій сценарій, то ролик буде готовий набагато швидше.

Ролик за 2-3 години

Термін виготовлення радіоролика за готовим сценарієм, як правило, не перевищує одного робочого дня.

Якщо вибраного вами диктора неможливо записати протягом доби, ми попередимо про збільшення термінів виробництва, а також запропонуємо іншого доступного диктора, щоб ви могли отримати ролик у зазначені терміни.

Терміни виготовлення пісенних роликів, джинглів займають близько тижня та обговорюються індивідуально.

Потрібний рекламний радіоролик під ключ?

Сьогодні, щоб одержати нових клієнтів, мало просто записати рекламний аудіо ролик. Його потрібно зробити бездоганним і оригінальним, неповторним і таким, що легко запам’ятовується. Ваша аудіо-реклама повинна виділятися на тлі монотонного рекламного блоку на радіо. Радіо ролик повинен відривати слухачів від будь-яких справ, щоб вони всю свою увагу приділили вашій пропозиції.

Саме такі аудіо ролики ми створюємо! У нашому арсеналі: найкращі дикторські голоси світу, креативні сценаристи та копірайтери, а також професійні звукорежисери. Хочете перевірити ці слова ? Тоді заповніть бриф та зробіть замовлення!

ГОЛОСОВЕ МЕНЮ ДЛЯ АВТОВІДПОВІДАЧА, ЛІФТА, ІГРАШКИ (IVR).

Наша компанія нещодавно виконала не стандартне замовлення з запису озвучки для сучасного ліфту багатоповерхового будинку.
Так, можна зробити і таке:

Замовлення було виконано в найкоротші терміни, та повністю відповідало технічному завданню клієнта.

У нас Ви можете замовити автовідповідач і не тільки згідно всіх Ваших побажань!

 

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!