Як замовити аудіоролик посібник для початківців

Як замовити аудіоролик посібник для початківців

Коли людина, менеджер, підприємець для просування свого бізнесу вперше планує скористатися таким рекламним майданчиком як радіо, то у нього виникає низка питань, на які ми спробуємо відповісти. Як замовити аудіоролик?

Для початку вам достатньо написати нам на електронну пошту, viber, telegram або зателефонувати. Всі наші контакти можна знайти на відповідній сторінці сайту “Контакти”.

Яка інформація потрібна, щоб розпочати розробку радіореклами? Для початку вам необхідно надати нам інформацію про рекламований продукт, таку як: об’єкт рекламування (назва) основні тези, які мають прозвучати у ролику опис “сильних сторін” продукту, послуги або організації, на які потрібно зробити акцент, адресну інформацію дані про цільову аудиторію, на яку буде розрахований рекламний радіоролик (вік покупців, їх звички, фінансове та соціальне становище тощо)

Який тип аудіоролика обрати? Є 4 основні види радіороликів:

  • Інформаційний ролик – найпростіший, недорогий і швидкий у виготовленні, але водночас дуже дієвий. Представлений у дуеті записаного голосу диктора та музичної підкладки (іноді без неї), можливе використання звукових ефектів.
  • Ігровий радіоролик – виконується у вигляді діалогу двох-трьох акторів, що розігрують певну сценку. Це дуже ефективний вид радіореклами, оскільки змушує працювати уяву потенційних клієнтів.
  • Іміджевий аудіоролик — спрямований не рекламу певного товару, але впізнаваність імені бренду, формування іміджу. Використовується зазвичай гарний голос диктора, стереоефекти.
  • Пісенний радіоролик (вокальний аудіоролик) — один із найефективніших видів радіореклами, оскільки здатний засісти в голові слухача не на тиждень після першого ж прослуховування. Як відомо з назви, ролик виконується як пісні, одним чи двома-трьома вокалістами.

Обираючи саме той, що Вам підійде, ви повинні спиратися на суху статистику та холодний розрахунок, знаючи вашу ЦА та чітко знати цілі рекламної кампанії. Якщо вам складно визначитися, зверніться до нас за попередньою консультацією.

Як створити сценарій рекламного аудіоролика. Тут є два варіанти вирішення цього завдання: Ви можете написати сценарій самі та надати його нам на запис. Попередньо ви маєте обрати диктора з нашої бази голосів, або ж довірити цю справу нам. Сценарій можуть скласти наші копірайтери та сценаристи. Надається 2-3 варіанти на вибір. Після затвердження вами одного з них можна визначатись та розпочинати запис.

Ціна виробництва рекламного аудіоролика? Ціна залежить від типу ролика та складності його виробництва, тому часто розраховується індивідуально під кожен новий проєкт. Для отримання більш детальної інформації з цього питання зв’яжіться з нами.

Строки, скільки часу займає виробництво рекламного аудіоролика? Після затвердження сценарію виготовлення аудіоролика йде від однієї до двох робочих днів, залежно від складності. Зазвичай 2-3 години.

Як я отримаю свій аудіоролик? Найпростішим і найшвидшим способом є відправка готового ролика на e-mail замовника.

Оплата. Як сплатити нашу роботу? Оплата замовлення здійснюється попередньо з новими клієнтами. Можливий готівковий (на картку) та безготівковий розрахунок, а також PayPal.

Posted on: Лютий 15, 2023admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × five =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!