Як замовити аудіоролик інструкція для початківців

Як замовити аудіоролик інструкція для початківців

Коли людина, менеджер, підприємець для просування свого бізнесу вперше планує скористатися такою рекламним майданчиком як радіо, то у нього виникає ряд питань, на які ми спробуємо зараз відповісти.

Як замовити аудіоролик?
Для початку вам достатньо написати нам на електронну пошту, зателефонувати, постукати нам в skype або viber. Всі наші контакти ви можете знайти на відповідній сторінці сайту “Контакти”.

Яка інформація потрібна, щоб почати розробку радіореклами?
Для початку вам необхідно надати нам інформацію про рекламований продукт, таку як:

об’єкт рекламування (назва)
основні тези, які повинні прозвучати в ролику
опис “сильних сторін” продукту, послуги або організації, на які потрібно зробити акцент
адресну інформацію
дані про цільову аудиторію, на яку буде розрахований рекламний радіо-ролик (вік покупців, їх звички, фінансове і соціальне становище, і так далі)

Який тип аудіо-ролика обрати?

Є 4 основні види радіороликів:

Інформаційний ролик – найпростіший, недорогий і швидкий у виготовленні, але в той же час дуже дієвий. Представлений в дуеті записаний голос диктора і музичної підкладки (іноді без неї), можливе використання звукових ефектів.

Ігровий радиоролик – виконується у вигляді діалогу двох-трьох акторів, які розігрують певну сценку.Це дуже ефективний вид радіореклами, оскільки змушує працювати уяву потенційних клієнтів.

Іміджевий аудіо-ролик – спрямований не на рекламу певного товару, а на впізнаваність імені бренду, на формування іміджу. Використовується, як правило, гарний голос диктора, стереоефекти.

Пісенний радиоролик (вокальний) – один з найефективніших видів радіореклами, оскільки здатний засісти в голові слухача не на один тиждень після першого ж прослуховування. Як зрозуміло з назви, ролик виконується у вигляді пісні, одним або двома-трьома вокалістами.

Обираючи саме той, який Вам підійде, ви повинні спиратися на суху статистику і холодний розрахунок, знаючи вашу ЦА і чітко знати цілі рекламної кампанії. Якщо вам складно визначитися, – зверніться до нас за попередньою консультацією.

Як скласти сценарій рекламного аудиоролика.
Тут є два варіанти вирішення цього завдання:
Ви можете написати сценарій самі і надати його нам на запис. Попередньо ви повинні обрати диктора з нашої бази голосів.
Сценарій можуть скласти наші копірайтери і сценаристи. Надається 2-3 варіанти на вибір. Після затвердження вами одного з них можна визначатися і диктором і приступати до запису.

Ціна виробництва рекламного аудиоролика?

Ціна залежить від типу ролика і складності його виробництва, тому часто розраховується індивідуально під кожен новий проект. Для більш детальної інформації з цього питання зв’яжіться з нами.

Терміни, скільки часу займає виробництво рекламного аудиоролика?

Після затвердження сценарію на виготовлення аудиоролика йде від одного до двох робочих днів, в залежності від складності.

Як я отримаю свій аудіоролик?

Найпростішим і швидким способом є відправка готового ролика на e-mail замовника.

Оплата. Як оплатити нашу роботу?

Оплата замовлення здійснюється попередньо з новими клієнтами – “вранці гроші, ввечері стільці”. Можливий готівковий і безготівковий розрахунок,Приватбанк а також інтернет гроші такі, як ЯндексГроші і вебмані.

Posted on: Жовтень 8, 2018admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + twenty =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!