Розробка корпоративних гІмнів під ключ в Києві та по всій Україні

Корпоративні гімни

Що таке корпоративний гімн? Це, найчастіше, урочиста пісня, яка розповідає про досягнення колективу або команди, що знайомить співробітників з цілями, що стоять перед компанією. Гімн володіє сильним мотиваційним ефектом. Замовити гімн компанії,радіостанції — один з найкращих способів зміцнити командний дух і згуртувати колектив.
Практично кожна мережа магазинів, торгових підприємств, великих підприємств,радіо і банків має свій гімн. Але мати брендову пісню — доля не тільки великих компаній. Навіть малий бізнес може обзавестися власним корпоративним гімном. З фірмової мелодії починаються і урочисті заходи, і корпоративні тренінги, і тімбілдінг. У деяких організаціях гімн звучить на початку кожного робочого дня.

Не тільки музика повинна бути надихаючою. На текст корпоративного гімну також покладається серйозна задача — він доносить до співробітників цілі і місію компанії, допомагає відчути свою причетність до її майбутнього. Кожен працівник повинен відчувати себе частиною того цілого, що рухає компанію вперед. Тексти гімнів спортивних команд і компаній покликані надихати на перемоги і досягнення цілей.

У торгових залах і шоу-румах салонів рекомендується програвати корпоративний гімн компанії, щоб його чули не тільки співробітники. Це покращує імідж бренду в очах покупців, надає йому ваги.

Також у кожної поважаючої себе радіостанції теж має бути гімн.Пісня що наспівують всі радіослухачі із задоволенням знову і знову.

Один із прикладів що створений нашою студією в далекому 2008 році був гімн для регіональної фм радіостанції «ЛадаФМ» а через рік і ремікс на нього.

Що вийшло в результаті можете послухати нижче:

Оригінал

Ремікс

Замовити гімн під ключ у профессіоналів свої справи можна тут.

Опубликовано:Сентябрь 25, 2019admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

восемнадцать + 19 =

Заказать звонок
+
Жду звонка!