Радіопрограми для радіо

Радіопрограми виготовлені продакшн студією “SoundFM” (всі права належать автору)

У наш час місцевим радіостанціям у регіоні дуже важко утримувати штат ведучих та дикторів, але дотримання концепції ліцензії ніхто не відміняв, саме для цих випадків наша студія з радістю допоможе вам наповнити ефір якісним продуктом з мінімальною вартістю.

Радіопрограми без прив’язки до радіостанції, за бажанням клієнта та домовленістю зі студією можна використовувати в ефірі як власний продукт, до кожної програми додається виготовлення Анонсу виходу програми.

Всі радіопрограми свіжі та актуальні, записуються на тиждень на перед, ніяких архівних випусків.

Короткий опис та демо наявних програм:

1. “Хай Тек новини” хронометраж до 3 хв. (Мова укр, програма наково-просвітніцького напрямку, про новинки в світі технологій,з динамічною подачею ведучого дуже легко слухається ) виходять 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі (вранці і ввечері, наприклад)

2. “Автоньюз” хронометраж до 3-4 хв. (Мова укр, програма інформаційно-розважальна, про новинки в автомобільній та суміжній галузях) виходить 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі, (наприклад вранці і ввечері.)

3. “Здорові новини” хронометраж до 3-4 хв. (Мова укр, програма науково-просвітницька, про новини та події медицини) виходить 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі, (наприклад обід і ввечері.)

ЗДОРОВ НОВИНИ 

4. “ФлешФакти” Короткі і цікаві факти про все на світі, хронометраж до 25 сек.(Мова укр, програма інформаційно-розважальна, короткі факти про все) виходить 10 разів на день у проміжках музики, з Пн-Нд, 100 випусків на місяць, можна ставити в повторі протягом дня.

5. “Здорові звички”

Доктор Віктор Вікторович Вітамінів упевнений, що найкращі ліки від усіх хвороб – здоровий спосіб життя і психологічна рівновага! Пігулки не сприймає і кожен медичний випадок вирішує консервативно – виписує пацієнтам рецепти на здорові звички!

Головна мета нашої програми – допомогти вам мудрими народними порадами в області харчування, спорту і загальнозміцнюючих процедур. Як знизити тиск за допомогою фруктів? На якому маслі готувати під час дієти? Чим небезпечний фаст-фуд в кінозалі? І як допомогти заснути малюкові-непосиді? Доктор Вітамінів докладно і зрозуміло відповість на будь-яке питання!

Хронометраж: 3 хв

Періодичність: 20 випусків на місяць Здорові звички

 

Всі програми дуже добре продаються під спонсора, наприклад: Хайтек новини представляє магазин гаджетів “Назва магазину” (програма) і в кінці програма представлена (ролик клієнта) ​​магазином Назва мазину, телефони, аксесуари ….. що дозволяє покрити витрати на закупку такого проекту для радіо.

Таким чином ви наповнюєте ефір якісним радіопродуктом без використання додаткових ведучих (зарплати, студії, часу і тд.) для їх виготовлення та виконуєте програмну концепцію перед Національною радою телебачення та радіомовлення.

Також можливе виготовлення індивідуальних програм за вашим  побажаннями і “позивними”.

Надаємо офіційно всі необхідні документи, оплата готівка-безготівка.

Виникли додаткові запитання?Пишіть нам

 

© Права на радіо програми належать продакшн студії SoundFM. Купівля без права передачі третім особам та розміщення у мережі інтернет.

Posted on: Січень 29, 2020admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

eighteen − 10 =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!