Радіопрограми для радіо

Радіопрограми виготовлені продакшн студією «SoundFM» (всі права належать автору)

У наш час місцевим радіостанціям у регіоні дуже важко утримувати штат ведучих та дикторів але дотримання концепції ліцензії ніхто не відміняв,саме для цих випадків наша студія з радістю допоможе вам наповнити ефір якісним продуктом з мінімальною вартістю.

Радіопрограми без прив’язки до радіостанції,за бажанням клієнта та домовленістю зі студією можна використовувати в ефірі як власний продукт, до кожної програми додається виготовлення Анонсу виходу програми.

Всі радіопрограми свіжі та актуальні, записуються на тиждень на перед,ніяких архівних випусків.

Короткий опис та демо наявних програм:

1. «Хай Тек новини» хронометраж до 3 хв. (Мова укр, програма наково-просвітніцького напрямку, про новинки в світі технологій,з динамічною подачею ведучого дуже легко слухається ) виходять 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі (вранці і ввечері наприклад)

2. «Автоньюз» хронометраж до 3-4 хв. (Мова укр, програма інформаційно-розважальна, про новинки в автомобільній та суміжній галузях) виходить 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі, (наприклад вранці і ввечері.)

3. «Здорові новини» хронометраж до 3-4 хв. (Мова укр, програма науково-просвітницька, про новини та події медицини) виходить 5 разів на тиждень, з Пн-Пт, 20 програм на місяць, можна ставити в повторі, (наприклад обід і ввечері.)

ЗДОРОВ НОВИНИ 

4. «ФлешФакти» Короткі і цікаві факти про все на світі, хронометраж до 25 сек.(Мова укр, програма інформаційно-розважальна, короткі факти про все) виходить 10 разів на день у проміжках музики, з Пн-Нд, 100 випусків на місяць, можна ставити в повторі протягом дня.

5. «Здорові звички»

Доктор Віктор Вікторович Вітамінів упевнений, що найкращі ліки від усіх хвороб — здоровий спосіб життя і психологічна рівновага! Пігулки не сприймає і кожен медичний випадок вирішує консервативно — виписує пацієнтам рецепти на здорові звички!

Головна мета нашої програми — допомогти вам мудрими народними порадами в області харчування, спорту і загальнозміцнюючих процедур. Як знизити тиск за допомогою фруктів? На якому маслі готувати під час дієти? Чим небезпечний фаст-фуд в кінозалі? І як допомогти заснути малюкові-непосиді? Доктор Вітамінів докладно і зрозуміло відповість на будь-яке питання!

Хронометраж: 3 хв

Періодичність: 20 випусків на місяць Здорові звички

 

Всі програми дуже добре продаються під спонсора, наприклад: Хайтек новини представляє магазин гаджетів «Назва магазину» (програма) і в кінці програма представлена (ролик клієнта) ​​магазином Назва мазину, телефони, аксесуари ….. що дозволяє покрити витрати на закупку такого проекту для радіо.

Таким чином ви наповнюєте ефір якісним радіопродуктом без використання додаткових ведучих (зарпалати,студії,часу і тд.) для їх виготовлення та виконуєте програмну концепцію перед Національною радою телебачення та радіомовлення.

Таком можливе виготовлення індивідуальних програм за вашим  побажаннями і «позивними».

Надаємо офіційно всі необхідні документи, оплата готівка-безготівка.

Виникли додаткові запитання?Пишіть нам

 

© Права на радіо програми належать продакшн студії SoundFM. Купівля без права передачі третім особам та розміщення у мережі інтернет.

Опубликовано:Январь 29, 2020admin

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

один × 4 =

Заказать звонок
+
Жду звонка!