Чоловічі і жіночі голоси для аудіореклами

Які вони різні – жіночі і чоловічі голоси. Як по-різному ми сприймаємо їх. Окрик начальника, як хлист прорізає спокій і тишу офісу, суворі нотки батьків змушують нас переживати емоції трирічної дитини в будь-якому віці, а шепіт коханої людини змінює дихання, змушуючи часто і гучно битися серце, дитячий сміх відгукується ніжною посмішкою щастя. Голос дає про людину дуже багато інформації. Це добре знають всі, хто працює з людьми. Будь-які зміни в емоціях або в фізичному стані, як дзеркалом, відображається голосом, які не завжди помічаються його володарем.

Звучання голосу, його висота, тон, чине прямо на підсвідомість, засіб, від якого багато в чому залежить, як люди сприймають його оточення. Високий, дзвінкий голос у аудіороликах асоціюється з юністю. В низькому голосі відчувається інтелект, упевненість в собі, самодостатність. Диктора з низьким голосом навколишні сприймають як досвідченого, а, отже, більш авторитетного. Диктор, що розмовляє низьким, грудним голосом, чоловікам, здається, більш сексуальною, ніж її подружка, що володіє тоненьким, ніжним голоском.

Є безліч чинників, що впливають на звучання голосу. Тому, гріх не скористатися ними для вибору саме свого, що звучить для своєї цільової аудиторії голосу. Свій «бренд-войс» використовують уже практично всі Електронні ЗМІ. Голос може стати впізнаваним і «рідним» в будь-яких рекламних кампаніях. А це, погодьтеся, багато чого варте …

Posted on: Грудень 18, 2019admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

six + eleven =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!