Аудіореклама у ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

Торговий центр – чудовий майданчик для пошуку цільового клієнта. На відміну від радіо або тв, аудиторію торгового центру можна завжди точно порахувати. Крім того, аудиореклама в торговому центрі значно дешевше, ніж на радіо. Але при виробництві аудіоролика для торгового центру важливо врахувати деякі технічні особливості. Головна полягає в тому, що найчастіше в шумі торгового центру складно розчути деталі ігрового ролика, наповненого звуковими ефектами і акторською грою. Тому для торгового центру ми рекомендуємо записувати інформаційний або вокальний аудіоролик.

Аудіоролик в торговому центрі – хороша можливість знайти потрібну аудиторію для Вашого товару. Плюси такого розміщення безсумнівні: охоплення споживчої аудиторії легко можна визначити, а при бажанні – на власні очі побачити. Ефективність подібної реклами в першу чергу зможуть відчути орендарі ТРК.

На перший погляд немає різниці між виробництвом ролика для трансляції на радіо і ролика для торгового центру. Насправді це не так, між ними є ряд принципових відмінностей.

Звуковідтворююча апаратура в торгових центрах.

У 90% випадків це недорогі динаміки з урізаним спектром частот відтворення. Такі колонки призначені в першу чергу для трансляції інформаційних і екстрених повідомлень. Аудіоролик, що містить складні музичні та ігрові ефекти, може передаватися з спотворенням звуку на такій апаратурі.

Акустичне середовище.

Як правило, молл – це величезне приміщення зі скла і кахлю. Звук в такому середовищі поширюється з великою кількістю віддзеркалень від поверхонь, утворюється відлуння. Крім того, в торгових центрах завжди шумно. Умови відтворення ролика обов’язково потрібно враховувати при записі реклами такого типу.

Локалізація.

Чому в торгових центрах найчастіше крутяться ролики брендів, які представлені в цьому ТРЦ? Тому що клієнт до них вже прийшов, залишилося тільки запросити його в конкретну точку: «2-й поверх праворуч від ескалатора» або на «4-й поверх в зону фудкорту». Локалізація – невід’ємний елемент ефективного ролика для орендарів торгових центрів.

Підсумок: Для торгового центру ми рекомендуємо створювати ролики двох типів: простий інформаційний ролик з одним диктором або іміджевий, але з мінімальною кількістю фонових ефектів. Хороший варіант – невигадлива пісня. Головне, щоб ролик містив одну зрозумілу і просту ідею, клієнт повинен чути конкретну пропозицію. Потенційний покупець не повинен додумувати рекламне повідомлення або довго аналізувати його. Інформація повинна бути, як то кажуть, у лоба.

Ідеальний посил рекламного ролика в ТРК: Тільки в магазині «Спортмастер» друга покупка – безкоштовно. Поспішайте за подарунками на 2-й поверх.

Кілька правил, які допоможуть грамотно оформити тех.завдання на створення ролика для торгового центру:

1. Поставте наголос у тих словах, де можуть бути різночитання (місто ТернОпіль, вулиця ГайдамАцька)

2. Оберіть обмеження хронометража ролика. Часто адміністрація ТРК дає орендарям безкоштовний час для прокатів на внутрішньому радіо, але обмежує ролики за хронометражем (15 сек, 20 сек і т.д.)

3. Розшифруйте всі абревіатури, які потрібно прочитати в розгорнутому вигляді.
Приклад: «ТРЦ” можна прочитати як «торгово-розважальний центр», а можна як «те ер ЦЕ»

4. Вкажіть, як потрібно вимовити номер телефону. Краще написати його словами і зі знаками пунктуації.
Приклад: п’ять, п’ять, п’ять, чотири вісімки (5-5-5, 8888)

5. Вкажіть транскрипцію іноземних назв і наголоси в них.
Приклад: Matrix (МFтрікс), Resanta (РесАнта), Zara (ЗАра), Jonsway (джонсвЕй)

6. Таким же чином вкажіть, як правильно читається сайт.
Приклад: потрійне дабл ю, Соунд еф ем точка орг (www.soundfm.org)

Posted on: Січень 8, 2020admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 3 =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!