Запис дитячого голосу онлайн для озвучення аудіо та відео реклами.

Особливу нішу в аудіо і відео рекламі займають диктори діти. Ніхто не сперечатиметься, що якщо додати навіть в самий банальний ролик запис дитячого голосу хоча б в одній фразі – то він відразу ж зміниться у кращий бік! Дитячі диктори без перебільшень творять чудеса в рекламній сфері, а рекламні тексти просто приводять у захват! Але пропорціоанально всіх переваг, які привносить озвучка дитячими голосами, виникають великі труднощі з їх пошуком і записом, навіть не дивлячись на те, що гарний дитячий голос, здавалося б, абсолютно не проблема!

Наша база дикторів надає можливість замовляти професійний дитячий голос онлайн.

Високий і низький дитячий голос – який краще звучить в ролику?

Диктори діти. Запис дитячого голосу онлайн.

Мабуть, обговорювати красу дитячого голосу просто недоречно, тому що дитячий голос гарний від природи! А ось використовувати низький дитячий голос або високий – це питання до поставленого завдання. Банальна істина в тому, що чим вище голос дитини, тим він здається «молодшим». З цього, якщо ваш аудіоролик передбачає молодшого школяра, звичайно ж ми будемо записувати високий дитячий голос. Більш того, палітра тембральних забарвлень у дітей значно менша ніж у дорослих (у всякому разі таке сприйняття на слух), тому в діалогах ми змушені використовувати контраст, тобто записувати низький і високий дитячий голос.

Через досить складний (з практичного боку) процес, начитка дитячим голосом онлайн може займати трохи більше часу, ніж стандартна начитка. Якщо досвідчені диктори можуть відчитати Ваш текст до 1 години, то озвучка тексту дитячим голосом може зайняти близько 2-5 годин. Точний час запису вказується індивідуально!

Запис дитячого голосу в рекламі.

Озвучка дитячими голосами в рекламній сфері – перевірений спосіб впливу на цільову аудиторію. У цьому випадку немає необхідності навіть вибудовувати особливі логічні зв’язки, адже діти, почувши дитячий голос – відразу його сприймають «буквально»! Така ж реакція відзначається і у молодих мам. Якщо ж говорити про чоловічу аудиторію, то тут бажано використовувати низький дитячий голос, який асоціюється з дитиною-хлопчиком. У будь-якому випадку, якщо говорити про дітей в рекламі і враховувати не тільки її ефективність, але і можливість здивувати рекламодавця ще на стадії сценарію, то використовувати дитячий голос просто перша необхідність, а замовити його онлайн – Ви зможете в нашій базі голосів!

Posted on: Листопад 13, 2019admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × 5 =

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!